Informacja na temat planowanego upgradu serwera c078wn.forpsi.com

Poniżej znajduje się informacja na temat planowanego upgradu serwera:

c078wn.forpsi.com

We wtorek, 22-go kwietnia 2014 roku, w godzinach porannych nastąpi przeniesienie wszystkich kont hostingowych na nowy serwer.

Cała operacja będzie przebiegała w kilku etapach:

od 5-go do 21-go kwietnia 2014 roku: do dyspozycji będzie oddany adres w formacie nazwa_domeny.tld.d128wh.forpsi.com. Pod tym adresem będzie można przetestować działanie strony na nowym serwerze (więcej informacji znajduje się na:http://support.forpsi.pl/KB/a2314/).

Zakończona będzie synchronizacja danych z oryginalnego serwera.
21-go kwietnia 2014 - nastąpi wyłączenie dostępu FTP do oryginalnego serwera, zakończona będzie finalna synchronizacja danych.
22-go kwietnia 2014 - nastąpi pełna aktywacja kont hostingowych na nowym serwerze.

Niestety, konta FTP będą przez pewien czas niedostępne podczas ostatniego etapu procesu upgradu i i mogą wtedy wystąpić drobne błędy w działaniu witryny internetowej. Mamy nadzieję, że mimo pewnych niedogodności docenią Państwo liczne korzyści płynące z nowego systemu.

Prosimy o przetestowanie działania Państwa stron internetowych pod adresem nazwa_domeny.tld.d128wh.forpsi.com.
Mogą Państwo szczegółowo opisać ewentualne różnice występujące w aplikacji internetowej i przesłać je do nas do weryfikacji.

Jeśli nie mogą się Państwo po upgradzie połączyć się z serwerem przez FTP, prosimy wprowadzić w pliku host wpis: d128wh.forpsi.com