Zmiana usługi w domenie .alpha.pl lub .anv.pl na nową ofertę

Klienci posiadający usługę w domenie .alpha.pl lub .anv.pl w każdej chwili mogą ją zmienić na serwer z nowej oferty. W takim wypadku prosimy wejść na stronę www.forpsi.pl gdzie znajduje się nasza nowa oferta. Jeżeli istnieje potrzeba poznania parametrów obecnej usługi prosimy przesłać do nas maila na adres biuro@forpsi.pl z  informacją jaka domena jest podpięta do serwera i takim zapytaniem.
Kiedy wybór nowej usługi zostanie dokonany, prosimy złożyć zamówienie. Automatycznie utworzy się konto w nowym systemie i w przeciągu 20-30 minut będzie wysłana faktura pro forma. Prosimy o odesłanie tego maila do nas z informacją, iż jest to zmiana zakresu usługi i nazwą domeny, która jest podpięta do serwera. W tym momencie następuje przeliczenie niewykorzystanego abonamentu, uzyskana kwota zostaje zaliczona na poczet nowej usługi. Serwer zostaje uruchomiony a na maila wysyłana jest informacja o sposobie przeliczenia abonamentu jak i dane do logowania do nowej usługi.
Następnie muszą Państwo skonfigurować nową usługę jak i przekopiować dane. Po zakończeniu tej operacji następuje przepięcie domeny ze starej usługi na nową. Oczywiście na czas konfigurowania nowego serwera, stara usługa jest aktywna.
Po przepięciu domeny stary serwer jest blokowany.

Jeżeli mają Państwo problemy z wybraniem odpowiedniej usługi prosimy przesłać do nas maila, doradzimy, która usługa jest dla Państwa najlepsza.

Uwaga!
Proszę pamiętać, że subdomen w domenie .alpha.pl i .anv.pl nie przenosimy na nowe usługi. W takim wypadku konieczna będzie rejestracja nazwy domenowej.

W przypadku usług w domenie .alpha.pl stały rabat nie przechodzi na nowy serwer.