Otrzymaj darmową domenę .CLOUD przy zakupie domeny .EU

Kampania AlphaNet Sp. z o.o., "Otrzymaj darmową domenę .CLOUD przy zakupie domeny .EU", jest objęta następującymi regulacjami:
 
Zarejestruj domenę .EU  do 31.12.2024 i otrzymaj domenę .CLOUD o tej samej nazwie za darmo na rok. Obie domeny, np. domena .EU oraz domena .CLOUD, muszą być dostępne do rejestracji w czasie składania zamówienia.
Oferta nie dotyczy domen premium.
 
Domeny .EU oraz .CLOUD muszą zostać zarejestrowane równocześnie. Jeśli domena .CLOUD nie zostanie wybrana w czasie składania zamówienia na domenę .EU, koszt rejestracji domeny .EU zostanie naliczony zgodnie z cennikiem, plus podatek VAT.
Jeśli domena .CLOUD zostanie zamówiona oddzielnie, również naliczony zostanie koszt zgodny z cennikiem rejestracji domen.
 
Promocja obowiązuje od 01.07.2024 do 31.12.2024, do godziny 12:00 (płatność za rejestrację domeny musi zostać zaksięgowana na koncie dostawcy do tej godziny). Zamówienia, które nie zostaną opłacone do 31.12.2024, do godziny 12:00, zostaną anulowane.
 
Kampania obowiązuje jedynie dla nowych zamówień rejestracji domen .EU oraz .CLOUD. Ceną promocyjną jest objęty jedynie pierwszy rok korzystania z usługi.
 
Koszt odnowienia domen na kolejne lata będzie naliczany według obowiązującego cennika.