Anulowanie przekierowania przez DNS

Ustawiłeś przekierowanie dla domeny na adres gotowej strony informacyjnej i chcesz anulować to przekierowanie? W tej sytuacji potrzebna będzie ingerencja w ustawienia istniejącego rekordu „A” Twojej domeny (z ustawionej przez nas wartości, np. 81.2.195.12, na własną wartość).

Zrzut ekranu poniżej przedstawia przykładową domenę wskazującą stronę „Witryna w budowie”. Aby anulować to przekierowanie, musisz zmienić ustawiony adres IP 81.2.195.12 na adres IP serwera, na którym znajduje się teraz Twoja witryna.

W administracji klikamy na nazwę domeny, a następnie na opcję "Edytuj rekordy DNS". Istnieją dwie możliwości zmiany rekordu A swojej domeny - użycie standardowego przekierowania lub Edycja rekordu A i wprowadzenie własnej wartość dla tego rekordu.

Standardowe przekierowanie:
- „przekierowanie na serwer FORSPI” - wybierz serwer, na którym znajduje się Twoja witryna (dane znajdują się w wiadomości e-mail podsumowującej zamówienie) i kliknij przycisk „ustaw.


Ustawienie samodzielnie wartości rekordu A:
- kliknij w przycisk Edytuj dla rekordu A, a następnie wprowadź wymaganą wartość rekordu A (adres IP serwera www) i kliknij przycisk „Zapisz.