Błąd „policy violation” – nieprawidłowe adresy odbiorców

Czytasz ten artykuł prawdopodobnie dlatego, że próbowałeś wysłać e-mail przez serwer smtp.forpsi.com i wyświetlił się taki błąd:

  550 5.1.0 cNkj1y0022zrrQM01NkjaD policy violation, see https://support.forpsi.com/kb/a4077

W ciągu ostatniej godziny wysłano z Twojego adresu e-mail ponad 100 e-maili, a ponad połowa z nich była zaadresowana do nieprawidłowych odbiorców (brak rekordu MX, e-maile są odrzucane przez docelowy serwer pocztowy, itp.) 

Ten błąd oznacza, że jest coś nie tak z Twoimi e-mailami. Mogłeś podać nieprawidłowe adresy odbiorców lub docelowe serwery pocztowe odrzucają Twoje e-maile. W takim przypadku otrzymujesz raporty o niedoręczeniu. Konieczne jest, aby dowiedzieć się, dlaczego Twoje e-maile są odrzucane. Jest to możliwe do odczytania w komunikatach NDR. 

Jest to częsty scenariusz spamowania. Ze względów bezpieczeństwa dostęp smtp Twojego konta e-mail do serwera smtp smtp.forpsi.com został tymczasowo zablokowany (dostęp przez POP3, IMAP i webmail nadal działa). 

Blokada Twojego konta e-mail wygaśnie nie później niż za 60 minut. 

Aby uzyskać więcej informacji lub jeśli musisz odblokować swoje konto wcześniej, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta wysyłając autoryzowany e-mail poprzez https://support.forpsi.com/Main/frmTickets.aspx.