Przeniesienie domeny .eu do Forpsi

Transfer domeny .eu należy przeprowadzić odpowiednio wcześnie, nie później niż 45 dni przed końcem okresu abonamentowego. Operacja ta w żaden sposób nie wpływa na funkcjonowanie domeny, odbywa się zupełnie niewidocznie dla funkcjonowania witryny jak i poczty. Rozpoczęcie transferu jest możliwe przez naszą stronę.
W formularzu należy podać nazwę domeny, wybrać z listy rozszerzenie .eu, a następnie podać kod AUTH-ID* w drugim etapie procesu.

Po wpisaniu danych autoryzacyjnych, zostaną Państwo poproszeni w trzecim kroku zamówienia o zalogowanie się do swojego konta w forpsi.pl oraz podanie danych do wystawienia faktury. Aktualne ceny, w tym koszt transferu, można sprawdzić na naszej stronie.
W ostatnim, czwartym kroku należy zatwierdzić podane dane. Na podstawie złożonego zamówienia wystawi się faktura pro forma. Opłacenie pro formy i późniejsze zaksięgowanie wpłaty spowoduje rozpoczęcie procesu przeniesienia domeny, który odbywa się automatycznie. Status domeny oraz postęp operacji można śledzić w Panelu Klienta Forpsi.

 *dodatkowe informacje na temat kodów AUTH-ID.