Przenoszenie usług pomiędzy kontami

Jeśli posiadasz kilka usług (domeny, hosting...) w swoim Panelu Klienta Forpsi, może zaistnieć konieczność przeniesienia jednej z nich na nowe konto klienta. Operację tę można przeprowadzić na dwa sposoby.

Konto docelowe już istnieje

W przypadku, gdy konto docelowe już istnieje, należy skorzystać z naszego formularza kontaktowego. Po zalogowaniu na swoje konto (z którego chcesz przenieść usługę), wyślij do nas zgłoszenie z loginem konta, na które ma zostać przeniesiona usługa. Oczywiście w zgłoszeniu należy także podać nazwę przenoszonej usługi.

Jeśli nie znasz loginu konta docelowego (np. należy ono do innej osoby, która nie chce podać tych danych) wyślij zgłoszenie bez podania tych danych. Do tego zgłoszenia zostanie przydzielony numer ID, który Ci odeślemy. Z tym numerem ID może się do nas zgłosić właściciel konta docelowego, aby zakończyć procedurę przeniesienia usługi.

Przykładowe zgłoszenie może wyglądać następująco:

"Proszę o przeniesienie domeny domena.pl z obecnego konta o loginie 987654AB na konto o loginie 456789Y."


Konto docelowe nie istnieje

Jeśli konto docelowe nie istnieje to należy je założyć. Odpowiedni formularz znajduje się pod tym linkiem. Reszta procedury jest identyczna jak to zostało opisane powyżej.