Przekierowanie domeny na URL

Przekierowanie na URL jest usługą dodatkową dla domen. Pozwala w łatwy sposób przekierować domenę na wybrany adres URL. Usługa ta przeznaczona jest dla domen, dla których nie zamierzamy tworzyć osobnej strony internetowej i chcemy ją przekierować na już istniejącą stronę. Takie przekierowanie może byś wykonane tylko dla domen, które korzystają z naszych serwerów DNS.

Usługę można zamówić zarówno dla nowo rejestrowanej domeny jak i tych już istniejących.

Podczas wypełniania formularza zamówienia domeny w punkcie 4 ("wybór DNS-ów") zaznaczamy opcję "Redirect - FORPSI DNS". Następnie w nowym polu wprowadzamy adres URL. Domena zostanie przekierowana na adres URL zaraz po zakończeniu procedury rejestracji.


Po zarejestrowaniu domeny i jej przekierowaniu istnieje możliwość jego edycji w panelu zarządzania admin.forpsi.pl w dziale domeny jest zakładka "redirect".


W tym miejscu można edytować adres URL poprzez przycisk "Zmień URL". Można także włączyć i wyłączyć przekierowanie. Wszelkie zmiany są od razu wprowadzane w życie. Przekierowanie jest widoczne do końca wykupionego okresu abonamentowego za tą usługę.