Rejestracja w forpsi.pl

Osoby nie posiadające jeszcze swojego konta w systemie forpsi.pl, powinny w przeglądarce internetowej, w pasku adresu wpisać adres strony http://forpsi.pl/ . Wyświetli się witryna firmy Forpsi, po prawej stronie umieszczony został link, który skieruje wszystkich zainteresowanych współpracą do formularza rejestracyjnego (formularz przewidziany jest dla nowych klientów).
Rysunek umieszczony poniżej przedstawia lokalizacje linku na stronie.


Po kliknięciu na link  "Zarejestruj się", wyświetli się formularz, w którym należy wybrać formę prawną kontaktu, wpisać dane osobowe / firmowe oraz dane służące do późniejszej korespondencji, czyli numer telefonu, adres poczty elektronicznej e-mail, itp.


Zatwierdzenie danych  wprowadzonych  spowoduje  utworzenie konta w systemie. Na podany w formularzu adres e-mail otrzymają Państwo  login i hasło. Wszelkie zamówienia wykonane na stronie forpsi.pl (po zalogowaniu się)  zostaną automatycznie przypisane do tego konta, a  korespondencja z wykorzystaniem formularza kontaktowego umieszczonego na stronie https://www.forpsi.pl/contact.php będzie autoryzowana.