Informacja o wygasaniu domeny

Domeny znajdujące się w systemie zarządzania forpsi.pl są monitorowane przez nasz system powiadomień. 

Zanim domena wygaśnie, klient otrzymuje trzy notyfikacje informujące o zbliżającym się terminie wygaśnięcia. Informacje są kierowane na adres e-mail, który widnieje jako adres kontaktowy w danych kontaktowych przypisanych dla danej domeny.


 - 30 dni przed datą wygaśnięcia program nadzorujący wysyła automatycznie pierwsze powiadomienie o terminie wygasania.

 - 14 dni przed datą wygaśnięcia program nadzorujący wysyła automatycznie drugie powiadomienie o terminie wygasania.

 - 7 dni przed datą wygaśnięcia program nadzorujący wysyła automatycznie trzecie powiadomienie o terminie wygasania.


Po wysłaniu pierwszego powiadomienia system automatycznie wystawia proformę na przedłużenie domeny, na okres który był ustawiony poprzednio i wysyła proformę na adres kontaktowy. Równocześnie z proformą jest wysyłany link umożliwiający dokonanie płatności online.

Link jest jednorazowy i przypisany do danej płatności. Jeśli dokonają Państwo w międzczasie zmiany np. okresu abonamentowego, należy dokonać płatności w panelu klienta admin.forpsi.pl lub przelewm bankowym.

W przypadku chęci zmiany okresu abonamentowego, należy zalogować się do panelu klienta na admin.forpsi.pl, wejść w daną domenę i kliknąć "zrezygnuj z przedłużenia domeny", a następnie w tym samym miejscu kliknąć " zamów przedłużenie domeny". 
Pozwoli to na ponowne wybranie okresu, na który ma zostać przedłużona domena (od 1 do 10 lat) oraz wystawi się nowa proforma.

Domena zostanie odnowiona dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. W przypadku szybkich przelewów online transakcja jest realizowana od razu, w przypadku zwykłych przelewów bankowych może potrwać do kilku dni roboczych, w zależności od banku.Feedback

Witaj. Proszę o odnowę domeny - uber-east.pl tranzakcja. Id transakcji 837892.
Dziękuje uprzejmie.

Ruslan Soshniev-Lun (9/9/2021 at 2:33 PM)