Informacja o wygasaniu domeny

Domeny znajdujące się w systemie zarządzania forpsi.pl są monitorowane. 30 dni przed datą wygaśnięcia program nadzorujący wysyła automatycznie pierwsze powiadomienie o terminie wygasania. Informacje są kierowane na adres e-mail, który widnieje jako adres kontaktowy w danych kontaktowych przypisanych do domeny.

Po odebraniu takiego powiadomienia możemy zamówić przedłużenie domeny na kolejny rok lub lata. Wystarczy odnaleźć w treści korespondencji link zawierając specjalny kod autoryzacyjny, a następnie kliknąć na niego lub skopiować i wkleić w pasku adresu przeglądarki internetowej. Wówczas wyświetli się  strona, na której pojawi się pole wyboru z okresem abonamentowym i kosztem przedłużenia domeny oraz przycisk "zamów".


Jeśli zgadzasz się na warunki i cenę, to kliknij "zamów" . Po zatwierdzeniu system automatycznie wystawi powiadomienie o płatności, które zostanie przesłane na twój adres kontaktowy  będzie również widoczna w panelu administracyjnym.

Domena zostanie odnowiona po zaksięgowaniu wpłaty. Prosimy dokonywać wpłat na nasze konto z kilkudniowym wyprzedzeniem ze względu na naturalną zwłokę w przekazywaniu środków pomiędzy instytucjami.

Feedback

Witaj. Proszę o odnowę domeny - uber-east.pl tranzakcja. Id transakcji 837892.
Dziękuje uprzejmie.

Ruslan Soshniev-Lun (9/9/2021 at 2:33 PM)