Kody Auth ID dla domen

Aby otrzymać kody Authinfo dla domen .pl, należy zalogować się do Panelu Klienta Forpsi, przejść do zakładki Domeny i wybrać żądaną domenę z listy. Kod znajduje się w Szczegółach domeny w zakładce Auth. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku domen .eu.


W przypadku domen innych niż .pl lub .eu, należy napisać do nas maila na adres domeny@forpsi.pl. W mailu należy podać nazwy domen oraz autoryzować zgłoszenie podając login klienta. Kod jest później wysyłany na adres mailowy właściciela domeny podany przy jej rejestracji (zapisany w bazie WHOIS).


UWAGA! Aby dokonać zmiany usługodawcy hostingu, NIE JEST KONIECZNY transfer domeny do innego rejestratora. Wystarczy wykonać zmianę delegacji domeny na serwery DNS nowego usługodawcy. Można to zrobić w dziale Domeny Panelu Klienta Forpsi.

Proszę również sprawdzić, czy zmiana firmy obsługującej Państwa domenę będzie korzystna finansowo. W chwili obecnej nasza oferta na przedłużenia ważności domen jest jedną z najatrakcyjniejszych na rynku. Pełny cennik dostępny jest tutaj.


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z działem domen
e-mail: domeny@forpsi.pl
tel:  (+48) 32 441 63 46