Anuluj przekierowanie przez DNS

Ustawiłeś przekierowanie dla domeny na adres gotowej strony i chcesz anulować to przekierowanie. W tej sytuacji potrzebna będzie ingerencja w ustawienie istniejącego  rekordu „A”  twojej domeny (z ustawionej przez nas wartości (np. 81.2.195.12) na dowolny inny).

 Obraz poniżej przedstawia przykładową domenę wskazującą stronę „Witryna w budowie”. Aby anulować to przekierowanie, musisz zmienić ustawiony adres IP 81.2.195.12 na adres IP serwera, na którym znajduje się teraz Twoja witryna. 


W administracji klikamy na nazwę domeny a następnie na opcję "Edytuj rekordy DNS". Tutaj masz dwie możliwości zmiany rekordu A swojej domeny - użyj standardowego przekierowania lub Edytuj rekord A i wprowadź własną wartość dla tego rekordu. 


Przekierowania standardowe (wybierz z listy): „przekierowanie serwer FORSPI” wybierz serwer, na którym znajduje się Twoja witryna (nazwę otrzymałeś w podsumowaniu końcowym podczas zamawiania usługi) i kliknij w odpowiedni przycisk „ustaw 


Ustawienie samodzielnie wartości rekordu A: kliknij w link Edytuj dla rekordu A, w górnej części wprowadź wymaganą wartość rekordu A (numer ip serwera www) i kliknij przycisk „zapisz