Jak zamówić redirect dla domeny

 Po zalogowaniu się do panelu klienta i przejściu do działu domen.  (Ilustracja poniżej wskazuje lokalizacje sekcji domen w panelu klienta ).


Należy wybrać domenę z listy, która nas interesuje i kliknąć na jej nazwę. Następnie pojawi się okno informacji podstawowej o domenie. Kolejna zakładka to strona, na której można zamówić oraz zdefiniować ustawienia funkcji "Redirect".Zamówienie przekierowania domeny odbywa się poprzez formularz.Aby dokonać zamówienia należy kliknąć na skrót "Zamówić dodatkowe usługi (przekierowanie)".  Ilustracja powyżej przedstawia lokalizacje skrótu. Po kliknięciu na link,  wyświetli się  formularz dla  "Redirect" w którym należy określić  w polu "URL"  prawidłowy adres strony lub podstrony, na którą ma kierować nasza domena, następnie wybrać na jak długo przekierowanie ma funkcjonować, czyli może to być okres czasu np.: do końca obecnego okresu abonamentowego, na rok lub na kilka lat w zależności od tego na ile lat została wykupiona nazwa domeny. Wszystkie wymienione opcje wyboru będą widoczne w treści formularza.
Po zatwierdzeniu zamówienia w przeciągu kilku minut wystawi się faktura pro forma, którą oczywiście należy opłacić. W momencie zaksięgowania wpłaty nowa funkcja "Redirect" będzie aktywowana.